KONFERENCJE

Zapraszamy Państwa do wysłuchania wykładów z Sympozjum „Cytogenomika Nowej Generacji”, którego organizatorem była Firma Bionano Genomics. Sympozjum odbyło się w dniach 11.01-15.01.2021 roku. W celu wysłuchania należy się zarejestrować po kliknięciu w poniższe linki.

Kluczowi członkowie Konsorcjum COVID-19 Host Genome SV prezentują w jaki sposób wykorzystują Saphyr oraz inne technologie genomiczne, w celu wykrycia wariantów strukturalnych występujących w genomie ludzkim mogące predypsonować lekki lub ciężki przebieg COVID-19. Mówcy zaprezentują wyniki swoich badań przeprowadzonych na 37 krytycznie chorych, pacjentach oddziału intensywnej terapii, na dzieciach z wieloukładowym zespołem zapalnym (MIS-C) oraz nad genomiką porównawczą zwierząt i ludzi podatnych na infekcje SARS-CoV-2 i nie tylko

COVID-19 Host Genome SV Sesja Ekspertów

Na Sympozjum „Cytogenomika Nowej Generacji” pojawią się czołowi eksperci z dziedziny wariantów genomicznych powiązanych z chorobami genetycznymi, nowotworamów hematologicznych, guzów litych, ekspansji powtórzeniowych i kontrakcji oraz genetyki gospodarza COVID-19. Prezentacja obejmuje dane Bionano Saphyr do badań odkrywczych, klinicznych oraz klinicznych badań walidacyjnych. Każda sesja kończy się Q&A oraz panelem dyskusyjnym z prelegentami.

Sympozjum Cytogenomika Nowej Generacji: Kompleksowa Diagnostyka Molekularna

Sympozjum Cytogenomika Nowej Generacji: Guz Lity

Sympozjum Cytogenomika Nowej Generacji: Nowotwory Hematologiczne

Sympozjum Cytogenomika Nowej Generacji: Cytogenetyka Konstytucjonalna